Slider
خمینی شهر

به مناسبت اعیاد مبارک عید قربان تاغدیر جنگ های شهروندی صدای شهروند در نقاط مختلف شهر در حال برگزاریست.

ریاست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری خمینی شهر با بیان این موضوع افزود: کمیته فرهنگی شهروندی از سال 1397 به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد و این کمیته سال به سال پخته‌تر و جدی‌‌تر به راه خود ادامه خواهد داد..

وی بیان کرد: در حال حاضر کمیته فرهنگ شهروندی در دوران شروع خود به سر می‌برد و سعی کرده با هدف هایی که در نظر دارد حرکت جدی در راستای تحقق شهرپاکیزه و پر ازنشاط بردارد..

موسوی گفت: از جمله اهداف تشکیل و راه‌اندازی کمیته فرهنگ شهروندی این است که بتواند به عنوان بازوی فرهنگی درسازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری خمینی شهرعمل کند و در راستای ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه اقدام کند.

وی با اشاره به اینکه اقدامات این کمیته در سه بعد محیطی، اجتماعی وآموزشی است، اضافه کرد: بعد محیطی به اصلاح ارتباط شهروندان با کالبد و محیط شهری سر و کار دارد.

مدیر کمیته فرهنگی شهروندی خمینی شهر تصریح کرد: بعد دوم اقدامات کمیته فرهنگ شهروندی در بحث اجتماعی مبتنی بر اصلاح ارتباط شهروندان با اجتماع انسان‌ها که روی مباحث اخلاقی و روابط اجتماعی متمرکز است و بعد سوم نیز اقدامات مبتنی بر آموزش در قالب نشاط وشادی در قالب قانون است.

وی افزود: مخاطب کمیته فرهنگ شهروندی عموم شهروندان هستند بر اساس همین موضوع این کمیته اقدام به برگزاری جنگ های شهروندی با عنوان صدای شهروند در بوستان های مختلف شهر نموده است تا با اجرای نمایش، استند آپ وبرنامه های مختلف به آموزش فرهنگ شهروندی بپردازد..

موسوی تأکید کرد: تا به امروز دو برنامه از شش برنامه در نظر گرفته شده جنگ های شهروندی بر گزار گریده است که این دو برنامه در بوستان پیروزی وبوستان مهر با استقبال خوبی از جانب مردم مواجه شده و به امید خدا در نظر داریم در بوستان های مختلف دیگر شهر نیز همچون باغ بانوان ،علیمردان خان ، باغبان وبهشت برنامه های دیگر این کمیته برگزار نماییم.

لازم به ذکر است از محتوای فرهنگی این برنامهع پادکست هاییتهیه خواهد شد ودر صفحه اینستاگرام برنامه به نشانی

@radiokhominishahr

قر ار می گیردو در طول ایام سال ادامه دارد

همگام با ویژه برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری خمینی شهر

ارتباط با سازمان

نشانی

خميني شهر، خيابان مدرس، خانه تاريخي مجير، سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي خميني شهر

 

شماره هاي تماس

تلفن: 33675615
نمابر: 33675615
شماره پيامکي : 5000248725

 

رایانامه

info@sazmanfarhangikh.ir

 

پیوند ها

شهرداری خمینی شهر

شهرداری اصفهان

سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان

دانشنام (پایگاه دانشنامه ای به روز شهرستان خمینی شهر)

مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل

فرصت آنلاین

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

 29379

ارتباط با ما

تماس با ما