Slider

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری خمینی شهر در تازه ترین اقدام خود در راستای پیشگیری از شیوع کرونا و عواقب ناشی از آن سامانه ۱۳۷ را به مشاوره رایگان شهروندان با روانشناسان اختصاص داد.


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی در این رابطه گفت: سامانه ۱۳۷ که در سراسر کشور ویژه پیشنهادات و انتقادات مردمی راجع به عملکرد شهرداری هاست این روزها در خمینی شهر در اختیار مردم قرار گرفته تا از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب آنها را با مشاوران و روانشناسان خبره دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر پیوند دهد.

 

سید محمدهادی موسوی با تاکید بر اینکه فعالیت های خیرخواهانه مشاوران و روانشناسان یکی از اساسی ترین نیازهای جامعه در حال حاضر و تا ماه ها بعد می باشد، از عواقب روحی روانی ناشی از این معضل بشری به عنوان "بحران" یاد کرد و گفت:خطرات روحی روانی کرونا کمتر از خطرات جسمی آن نیست. ناراحتی های از دست دادن عزیزان، افسردگی های ناشی از منع برگزاری مراسم سوگواری، فشارهای روحی ناشی از ترس از ابتلا، عواقب خانه نشینی و همینطور مشکلات اقتصادی موجب می شود که جامعه در حال حاضر به وجود مشاوران و روانشناسان بیش از پیش نیاز پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه روزانه ۳ اپراتور در طول ۱۶ ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به مردم از طریق سامانه ۱۳۷ هستند، آمادگی این سازمان را برای ادامه دادن این طرح تا ماه ها پس از رهایی کشور از این معضل اعلام کرد و ابراز امیدواری نمود که اجرای این طرح بتواند گامی اساسی در جهت حل مشکلات مردم در این ایام حساس بردارد.

موسوی در پایان با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر با معرفی ۷۲ نفر از متخصصان خود در حوزه روانشناسی و مشاوره به یاری مردم آمده است، از این مرکز معتبر علمی برای همکاری تنگاتنگ با این سازمان در خصوص اجرای طرح مشاوره رایگان قدردانی کرد و این اقدام خداپسندانه آنها را ستودنی دانست.

برنامه های خانه های تاریخی

ارتباط با سازمان

نشانی

خميني شهر، خيابان مدرس، خانه تاريخي مجير، سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي خميني شهر

 

شماره هاي تماس

تلفن: 33675615
نمابر: 33675615
شماره پيامکي : 5000248725

 

رایانامه

info@sazmanfarhangikh.ir

 

پیوند ها

شهرداری خمینی شهر

شهرداری اصفهان

سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان

دانشنام (پایگاه دانشنامه ای به روز شهرستان خمینی شهر)

مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل

فرصت آنلاین

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

 29379

ارتباط با ما

تماس با ما