Slider

مسئول امور تبلیغات شهرداری خمینی شهر گفت: در ماه محرم فضاهای تبلیغاتی شهر رایگان در اختیار هیئت‌های مذهبی قرار خواهد گرفت. 

 حسین آل نوری  در گفت و گو با خبرنگار فرصت  با اشاره به اهمیت فضاسازی مناسب شهری در ماه محرم گفت: انجام تبلیغات محیطی و نصب پرچم‌های عزاداری موجب می‌شود تا همگان فضای ماتم و عزا را درک کنند و آمدن ماه محرم را احساس کنند.

وی ادامه داد:ما بایددر پاسداشت خون اباعبدالله الحسین (ع) و شهدای کربلا سهیم باشیم.

آل نوری همکاری شهرداری خمینی شهر در بحث امور تبلیغاتی با هیئت‌های عزاداری را از برنامه‌های این مجموعه عنوان کرد و گفت: شهرداری خمینی شهر  امسال نیز بیش از پیش در راستای تبیین فرهنگ عاشورا و پاسداشت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) برنامه‌هایی را جهت زنده نگهداشتن شور حسینی به انجام می‌رساند.

وی هویت بخشی سیمای بصری و فضاسازی تبلیغی سطح شهر با استفاده از ظرفیت‌های موجود مانند بیلبوردها، نصب بنر،پلاکارد،استند با موضوع گرامیداشت ایام ماه محرم و با محوریت پیام‌های اباعبدا.. الحسین(ع) هماهنگی با مساجد،هیأت مذهبی و دسته‌های عزاداری جهت هرچه با شکوه‌تر برگزار شدن نماز ظهر عاشورا با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مدیریت شهری، پخش کلیپ های  تبلیغاتی و تصاویر عزاداری از تلویزیون شهری، نصب بنرهایی باموضوع های فرهنگ شهروندی ویژه ایام محرم ، سیاه پوش کردن شهر و ... را پاره‌ای از این اقدامات برشمرد.   

مسئول امور تبلیغات شهری تاکید کرد: امسال نیز در ورودی های شهر بنرهایی با عنوان به «خمینی شهر حسییه ایران خوش آمدید» در ابعاد بزرگ نصب خواهد شد.

وی افزود:در ایام محرم فضاهای تبلیغاتی در سطح شهربه صورت رایگان  در اختیار هیئت‌ها قرار گرفته است  و  نیروهای شهرداری با تمام وجود وعشق به سالار شهیدان اباعبدالله الحسین شبانه روز در نصب بنرهای تبلیغاتی این شهر تلاش می کنند.

حسین آل نوری اعلام کرد : هیات های مذهبی می توانند با اخذ مجوز  و مراجعه به دفتر امور تبلیغات شهری واقع در خانه تاریخی مجیر نسبت به نصب بنرهای تبلیغاتی خود اقدام نمایند.

همگام با ویژه برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری خمینی شهر

ارتباط با سازمان

نشانی

خميني شهر، خيابان مدرس، خانه تاريخي مجير، سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي خميني شهر

 

شماره هاي تماس

تلفن: 33675615
نمابر: 33675615
شماره پيامکي : 5000248725

 

رایانامه

info@sazmanfarhangikh.ir

 

پیوند ها

شهرداری خمینی شهر

شهرداری اصفهان

سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان

دانشنام (پایگاه دانشنامه ای به روز شهرستان خمینی شهر)

مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل

فرصت آنلاین

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

 29379

ارتباط با ما

تماس با ما